10. turnaj: Postupová radost na dosah…

I bez distancovaného 5. nejproduktivnějšího hráče ligy jsme zvládli utkání se třetím celkem průběžného pořadí. V kontextu ostatních střetnutí se jednalo o tzv. zápas roku.

Inseminátors vs. FBC Hamsters Vysočany B 7:3

Úvod v chladné hale se nejvíc vydařil Zajdovi. Jeho historicky první branka v lize (z dálky a do šibenice) způsobila první, a zdaleka ne poslední, výbuch radosti na lavičce Inseminátorů. Bohužel soupeř odpověděl dřív, než jsme čekali. Balónek po nepříliš prudké střele proskotačil Lašákovi mezi nohama a došoural se za brankovou čáru. Bylo srovnáno. Soupeře jsme napadali už při rozehrávce a tento způsob hry se nám osvědčil. Obránci „křečků“ často chybovali a lacino jsme se tedy dostávali do šancí. První z nich využil Samr, kdy z metru překonal gólmana soupeře. Naneštěstí Hamstři opět rychle odpověděli a bylo to 2:2.

Druhá část hry byla vyloženě naše. Neustávali jsme v důsledném forčekingu a získali jsme tak několik dalších šancí, které jsme využili v náš prospěch. Nejprve Cajda úspěšně kooperoval se Samrem a zvýšil na 3:2. Poté Rypy dorazil míček z bezprostřední blízkosti za brankovou čáru – 4:2. Lašák se v tomto okamžiku nejspíš nudil… . Následně Jirka obtěžoval obránce soupeře v rohu hřiště a donutil ho k chybě, kterou potrestal Milánek ranou do horního růžku – 5:2. Hned v dalším střídání první lajny zvýšil skóre opět Milánek, když umístěnou ranou rozvlnil síť – 6:2. Pak se krásnou akcí představila dvojice Netol – Samr, kdy druhý jmenovaný neměl problém zakončit perfektní příhru obránce – 7:2. Soupeř se zmohl pouze na jednogólovou odpověď – 7:3.

Třetí třetina moc záživného florbalu nepřinesla. Inseminátoři hráli defenzivně a nechali vyniknout Lašáka, který několika perfektními zákroky nedovolil soupeři skórovat.

Branky a asistence: 2x Trnka (Hrabák), 2x Kejdana (Netolický), Zajíček, Cajthaml D. (Kejdana), Rýpar (Štěpán)

Rada pro další turnaj: opět využívat důsledného napadání

Hvězdy z našich řad: všichni

Úroveň zápasu: **** (max je 5 *)

Milánek

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je David Cajthaml. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u “10. turnaj: Postupová radost na dosah…

  1. no tak kde jsou ty ovace???:-D jako já bych tomu už konečně dal pět hvězdiček. to napadání chce si říct před zápasem, jak řikal kosťa na bibly, proti slabšímu týmu to může vyjít, proti silnějšímu bych to moc nepřeháněl, to uvidíme na jarním poháru … baví mě, jak jsme se naučili střídat, za to bych dal taky hvězdu!!:-)

  2. 5 hvezd bude, az zacne Beny promenovat ty svoje megatutovky 🙂

  3. ty woe…. tak to jsem teda zvědavej, jestli se toho dožiju….:-D

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *