11. turnaj: Střelecký koncert v Kunraticích

Poslední zápas, poslední výhra v sezóně, poslední účinkování v 7. lize…

Inseminátors vs. SK Kladno Raisins 13:3

Rozloučení se sezónou se nadmíru vydařilo. Nejprve si zrekapitulujeme zápas, který se nám povedl. I když… Úspěšné souhry a kombinační hra přicházela ve vlnách.

V první třetině otevřel skóre Jirka, který dal gól svým oblíbeným způsobem – tedy zezadu. Dalšími střelci v této části hry byli: Valentýn 2:0, Lukáš 3:0 a Milánek 4:0. Poté přišla první slabší chvilka Inseminátorů a nechali jsme soupeře zkorigovat výsledek na 4:2. Byla to pětiminutovka, kdy nás Kladno přehrávalo a i díky Jarinovi v brance jsme nedostali víc gólů.

Zato druhá třetina byla vyloženě naše… Dalo by se říct, že šlo o exhibici :-). Tuhle část jsme vyhráli 8:0! Každá akce byla zakončená a skoro každá úspěšně. S úsměvem na rtech jsme se na hřišti střídali vždy po vstřelené brance. Všechno načal Milánek svým druhým gólem, poté se ranou trefil Kosťa, dalšími byli Venca a Samr. Jako první zkompletoval hattrick Milánek po svižné střele švihem do horní části branky a bylo to 9:2. Kulatou desátou trefu obstaral Venca. Tuto třetinu uzavřeli ještě 2 střelci – Kosťa svým druhým gólem a Jirka také.

Uspokojeni hrou a výsledkem jsme nastoupili do 3. třetiny vlažně. Nejspíš jsme se už viděli s panákem rumu v ruce a se zrníčky kafe mezi zuby :-). Soupeř nám dal gól a zlobil. Nicméně nic většího z toho nevzniklo. A hlavně – druhým večerním hattrickem se ještě blýsknul Jirka. Následovalo focení, oslava ve sprchách a společná večeře zakončená tradičně po „inseminátorsku“…. 🙂