2. turnaj

Druhý turnaj jsme odehráli tuto neděli v nafukovací hale v pražských Kobylisích. Máme opět 4 body za jednu výhru a jednu remízu. První zápas jsme hráli s juniory Black Dragons.

Od začátku se soupeř prezentoval tvrdou hrou, ale my jsme byli ti, kdo udávali tempo zápasu. Během pár minut jsme vedli 3:0. Poté jsme ale nechali soupeře dotáhnout až na 3:2. Black Dragons odehráli spoustu času v přesilovkách a my jsme trochu polevili v koncentraci. Pokud by nás nezachránil gólman a dobře postavená branka, mohlo být i srovnáno. Ve 3. třetině jsme ale zabrali a vstřelili uklidnující čtvrtou branku, která zlomila odpor Black Dragons nadobro. Ke konci jsme ještě jistili vítezství gólem Michala Benáka. Po krásném, společně stráveném odpoledni jsme nastoupili proti známému soupeři z Kyjí. Na začátku jsme tahali za kratší konec, soupeř vedl 0:1, když jsme se konečně probudili z ospalé letargie slunečného odpoledne a skóre gólem černocha srovnali. Šance jsme si vytvářeli, ale neproměnovali jsme a soupeř byl vepředu neustále nebezpečný. Skóre v náš prospěch se nám podařilo otočit na necelou minutu v polovině 3. třetiny. 4:3 jsme vedli přesně 59 vteřin. I přes nápor a další šance jsme zápas bohužel do vítězného konce nedotáhli. Byl ale pro nás určitě poučný, řekl bych že Kyje byli silnější než Kolovraty a můžeme se z něho jen poučit. Na tomto turnaji poukážu na menší statistickou zajímavost a to, že se nám vůbec nedařila 2. třetina. Obě jsme prohráli, v prvním zápase 1:0, odpoledne 2:1. Třetí si držíme pořád pozitivní :-)

Příští zápas hrajeme 25.10. od 17:20 na Děkance proti FBC Hopochos!

Ještě jeden komentář – studoval jsem jak hrál leader tabulky, Las Plantas, a rozdíl mezi námi a nimi je v tom, že oni dokázali porazit Kyje (7:4) a Kolovraty (2:1)…Budeme s nimi hrát na našem turnaji 21.12 a porazíme je!

Příspěvek byl publikován v rubrice liga se štítky a jeho autorem je David Cajthaml. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.