3. turnaj

Dopolední zápas v dalekém Neveklově byl pro některé členy téměř neřešitelný problém…:-)

Inseminátors vs. Florbal Praha 3:2

Dlouhá cesta z města do Neveklova byla dlážděná zprávami, že Netol zaspal, ale stíhá, a že kapitánskej přebral a nestíhá. Lašák to měl s příjezdem taky jen taktak, ale vše se stihlo a zápas mohl začít.

Na střídání jsme měli 3 hráče, takže relativně dobrý počet na to, udržet se v provozní teplotě. Dá se říct, že jsme jako tradičně měli víc ze hry, ale skvěle chytající gólman soupeře naše šance likvidoval. První branku jsme obdrželi my, když se soupeř protáhl kolem obrany a střelou tahem skóroval – 0:1. Vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat a po dlouhé přihrávce Kosti se Milánek vytočil z pravé strany a vypůjčenou hokejkou trefil „víko“ – 1:1.

Ve druhé části jsme trochu polevili, čehož využil soupeř a zvýšil na 1:2. V poslední třetině jsme soupeře přitlačili na jejich polovinu a bušili do zavřených vrat. Nakonec se povedl Kosťovi dalekonosný oblouček, který zapadl za záda gólmana, když mu naši forvardi zaclonili výhled – 2:2. Chtěli jsme z tohoto zápasu vydolovat 3 body, tak jsme v tlaku nepolevili a 100 sekund před koncem zápasu rozhodli.

Svým, již legendárním způsobem, tedy taženou střelou z výběhu, rozhodl Milánek, když vypálil na branku soupeře, kde Luky přeběhl před gólmanem a znemožnil mu tak přímý výhled na střelu. Luky míček zároveň i tečoval a tak zapadl do síťky – 3:2. Chytrou hrou jsme zápas dotáhli do vítězného konce, i když jsme v závěru měli i trochu štěstí a pár ošemetných situací dopadlo v náš prospěch. Velký dík patří celé obraně, která se sešla v kompletním složení ;-).

Autor: Milánek

Příspěvek byl publikován v rubrice liga se štítky a jeho autorem je David Cajthaml. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *