4. turnaj

Výlet na Kladno se povedl, odvážíme si 6 bodů jak naplánováno! Cesta k nim byla trnitá, ale za naši vůli a odhodlání si je plně zasloužíme!

První zápas proti sousedovi v tabulce se pro nás nezačal vyvíjet dobře. I přes vyrovnaný průběh soupeř od 5. minuty vedl a do konce třetiny nám toho moc nedovolil, ke střelám a do šancí jsme se moc nedostávali. Obrat v zápase ale nastal ve druhé třetině, kde jsme během 7 minut nastříleli tři góly a perfektně otočili zápas. Ve třetí třetině jsme si stěžovali situaci sami sobě kdy jsme se vlastní nedisciplinovaností nechávali vylučovat. 40 vteřin jsme hráli dokonce ve třech, což soupeř využil a zápas zdramatizoval. Posledních 10 minut zápasu bylo krušných, šance byly na obou stranách, ale gól již nepadl a my si připsali první 3 body. Druhý zápas měl mít dle papírových předpokladů jasný průběh, ale až tak jasné to nebylo. Opticky jsme měli ze hry více my, ale soupeř nás především svojí rychlostí a individuální technikou přehrával a šancí si vytvořil nespočet. Jednu také proměnil. Naštěstí pro nás se ale Milánek v polovině 3. třetiny trefil a následně po drtivém tlaku Filip protlačil silou vůle míček do sítě.

Namístě je podotknout otřepané novinářské klišé a to “že tým ukázal svoji morální sílu”. Otočit dva zápasy ze stavů 0:1 do výsledné výhry 2:1 či 3:2 snad o něčem vypovídá! I když výkon nemusel být optimální, zápasy jsou dotažené do vítězného konce a to se počítá! Příští turnaj nás bude čekat těžší ořech a nesmírně důležité zápasy, mrkněte na tabulku!

Příspěvek byl publikován v rubrice liga se štítky a jeho autorem je David Cajthaml. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.