5. turnaj

Předvánoční turnaj v Radlicích.

Inseminátors vs. Fbk 1996 Příbram 7:4

Jelikož se blíží svátky vánoční a je tedy nedostatek času na cokoliv, co není přímo s Vánocemi spojeno, nebudu se tady dlouze rozepisovat o tom, jak skvěle jsme otočili špatně rozehraný zápas do triumfálního závěru, dokonce tady ani nebudu vypisovat všechny střelce, pouze ty z naší strany: Venca, Luky, Venca, Beny, Luky, Kosťa, Luky.

Snadnými počty lze vypozorovat, že Luky to má za pade . Prohrávali jsme 0:1, 1:2 a dokonce i 2:3, ale v poslední části jsme soupeře totálně zničili kombinační přímočarou hrou, která je inseminátorům vlastní a já tajně doufám, že se jí budeme držet i nadále. Pět gólů ve třetí třetině je sympatickým počinem týmu, který neměl ani dvě řádné formace na střídání.

Inseminátors vs. TJ Sokol Královské Vinohrady D 7:0

Pokračování v krasojízdě. Soupeř se prakticky nedostal vůbec k ničemu, a pokud ano, vše vyřešila naše fantasticky hrající obrana včele s Kosťou, který předvedl svůj životní defenzivní výkon. Jako první skóroval Strakoš, po něm se trefil Venca. Tím skončila první třetina. Druhá část byla na branky chudší. Luky se rozjel k trestnému střílení, ale nedal. Branku vstřelil pouze Milánek a dostal náš tým do vedení 3:0.

Poslední, naše v ten den velmi oblíbená, část hry se nesla vskutku v aritmetické podobě. O čtyři branky se podělili střelci s čísly – 10, 11, 12, 13. Samr, Luky, Milánek, Beny. Výsledek zápasu byl jednoznačný, průběh stejně tak. Svým způsobem je radost hrát proti takovému soupeři a odcházet ze hřiště s pocitem, že nejspíš budeme po půlce sezóny na prvním místě tabulky. A taky že jsme!

Autor: Milánek

Příspěvek byl publikován v rubrice liga se štítky a jeho autorem je David Cajthaml. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *