6. turnaj

Inseminátors vs. TJ Tatran Sedlčany florbal 7:2

Špatná paměť a nečitelný zápis o utkání mi nedávají moc šancí na objektivní report ze zápasu, nicméně pár řádků se sluší napsat.
První branku v první části hry zblízka vsítil Venca, když dorazil střelu od našeho obránce. O další naši branku se postaral ten samý ostrostřelec, když střelou k tyči využil perfektní pas od Lukyho z levé strany. Třetí gól „vyrobil“ Luky, když si položil gólmana, vyčkal na správnou chvilku a lehce ho překonal do opuštěné klece.

Branku č. 4 zaznamenal opět Venca a završil tak svůj hattrick, který ho vyjde na pajdu :-). Pátý gól padl velmi šťastně. Beny z levé strany vystřelil a trefil soupeře takovým způsobem, že míček skončil v síti – 5:0. Šestou branku inseminátorů zaznamenal opět Beny, kdy z voleje krásně trefil balónek do víka. Skóre uzavřel Milánek, když zpracoval Jebanovu příhru do běhu a zakončil bekendem z takřka nulového úhlu.

Lašák zachytal výborně a dovolil soupeři pouhé dvě branky.

Inseminátors vs. FBC Žraloci Příbram B 0:2

První zápas v sezóně, kdy jsme nebyli schopní vstřelit branku. Teda… Dle mého subjektivního názoru jsme dosáhli regulérní branky už v první minutě zápasu, jenže po několikaminutové diskuzi rozhodčích a obou kapitánů nebyla uznána kvůli zásahu rozhodčího do hry.

Zdravě nás toto sporné rozhodnutí nažhavilo na zápas a hra začala být velmi fyzická, až agresivní. Soupeř si na nás pozval dva borce „z áčka“, kteří mu pomohli k zisku tří bodů do tabulky. První branku jsme obdrželi v první třetině, kdy levý obránce utekl všem na hřišti a střelou k tyči dal gól na 0:1.

Strakoš v brance předvedl parádní výkon, ale když se se stejným výkonem nepřidal útok, nedalo se pomýšlet na otočení stavu, kor když soupeř své vedení ještě navýšil. Naším velkým nešvarem jsou střely nad branku… Těch bylo v tomto zápase až příliš. Držíme pásmo, máme v okolí branky útočníky připravené dorážet, ale zezadu přijde střela, která vyletí mimo hřiště. Přijdeme tím o míček, o pásmo a o zbytečně vynaložené síly…. Nejlepší střela je taková, která skončí gólem nebo se aspoň odrazí od gólmana či od zadního mantinelu. Každá jiná střela je špatná!

Autor: Milánek

Příspěvek byl publikován v rubrice liga se štítky a jeho autorem je David Cajthaml. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *