7. turnaj: Zpět na vítěznou vlnu

V hale na Chodově jsme odehráli dva výborné zápasy, jeden se smutným koncem, druhý s veselým. Místo vysněných šesti bodů si odvážíme čtyři, což je i tak příjemné otevření roku 2011. Hlavně děkujeme za podporu všem zúčastněným fanynkám a fanouškům.

Inseminátors vs. Sport Eden Beroun 7:7

Přestřelka!

První třetinu jsme začali skvěle a hned první střídání druhé lajny po akci Trnka – Hrabák – Kopáč skončilo gólem. Soupeř snížil, ale třetinu jsme brankou uzavřeli my, přesněji z trestného střílení se Lukáš Hrabák prosadil ruským blafákem do pravého horního rohu branky.

Ve druhé části se nám nejspíš rozklepala kolena a prohráli jsme ji 0:3! Promarněné šance ze druhé třetiny jsme si plně vynahradili v periodě č. 3. Hned v úvodu přivítal zpátky v brance gólmana soupeře Beny a nekompromisně „narval“ svoji střelu do pavoučího hnízda v pravé šibenici. Bohužel soupeř odpověděl během 20-ti vteřin a stále si udržoval dvoubrankový odstup.

Poté si vzal slovo Filip a Jeban a prvně jmenovaný se trefil z perfektně rozehraného trestného úderu. Poté opět řádilo duo Tomáš Bílek – Beny. Michal už měl svou šibenici vyhlídnutou, tak se dlouho nerozpakoval a zopakoval podobně mířenou střelu. Konečně srovnáno na 5:5. Ale to nejlepší (nejhorší?) mělo teprve přijít…

Soupeř opět skóroval a odskočil o gól. Nevzdali jsme to a po závaru před brankou vyrovnal Milánek dorážkou ze vzduchu na 6:6. Přesně o 3 minuty později napřáhnul ke svému druhému dnešnímu gólu Filip a výstavní ranou nás poslal do vedení. Přes veškerou snahu jsme bohužel vedení neudrželi a 9 vteřin před koncem zápasu rozhodl soupeř o dělbě bodů.

Branky a asistence: 2x Filip (na první Jeban), 2x Beny (2x Tomáš B.), Milánek (Jirka), Lukáš, Jirka (Lukáš)

Zklamání: škoda vyrovnání na konci zápasu, byla to smůla

Úroveň zápasu: ***** (max je 5 *)

Inseminátors vs. FBC Lynx 6:3

Po vyrovnaném průběhu prvních dvou třetin jsme se ve třetí části pochlapili a nasázeli soupeři o 3 branky víc než on nám!

Na začátku otevřel skóre skvělým průnikem z obrany Kosťa a poslal nás krásnou střelou do vedení. Soupeř do konce první třetiny vyrovnal a šlo se do druhé části. Opět jsme šli do vedení – zakončoval Jirka odrazem od nohy, po nastřelení Lukášem. Z vedení jsme se radovali zhruba minutu, když Lynx využili našich pochybení a srovnali.

Vzápětí přidali další branku a byli na koni. Naštěstí máme Benyho a ten vyrovnal po příhře Matyho. Ve třetí části jsme hned z kraje dali vítězný gól – Milánek podél levého mantinelu dosprintoval míček a neomylně nahrál na čepel Tomáše Dupala, který bezchybně zakončil. Dále se ještě prosadil Tomáš Bílek a podruhé Kosťa. Na oba poslední góly přihrával Černoch. Soupeře jsme už k ničemu nepustili a zaslouženě jsme zvítězili!

Branky a asistence: 2x Kosťa (na druhou Černoch), Beny (Maty), Tomáš D. (Milánek), Jirka (Lukáš), Tomáš B. (Černoch)

Zklamání: bylo jich tak málo, že si žádný nevybavuju

Úroveň zápasu: **** (max je 5 *)