Slovak open 2009 + soustředění

Jak slíbeno vše je již zařízeno a rád bych Vás informoval o výše zmíněných akcích. To nejdůležitější, Vaše účast, závisí na tom jak si vyjednáte dovolené, tudíž termíny first: Slovak Open od 2. do 5. července a soustředění od 19. do 23. srpna! Na Slovak Open odjezd 2. brzo ráno, na soustředění 18. po práci (Szigetu :-) ).

Slovak Open

Startovné činí za tým 110 eur splatných do 15.4. Sice ještě není hotový rozpis, ale ve 12:00 2.července se musíme nejpozději hlásit v Bratislavě, od 13:00 nás můžou čekat první zápasy. Ubytování je zajištěno od pořadatele ve škole za cenu 45 eur na osobu na celou dobu, spacák a karimatka vlastní, jídlo 3x denně ve školní jídelně v ceně. Lašáku, pokud znáš nějaké solidní ubytko za slušný peníz, dej vědět, kluci ale vždycky spali v té škole a prý v pohodě. Pokud jste ok s ubytováním ve škole, tak vězte že se musí zaplatit hromadně do 25.5. Dejte mi taky co nejdřívě vědět kdo na 100% pojede, ať můžu vypočítat cenu startovného na jednoho. Jak pojedem, kdo s kým, zatím necháme otevřené, určitě nebude problém nějak zajistit.

Více info na www.slovakopen.sk

Soustředění

Soustředění bude od 19. do 23. srpna v Okříškách. Rezervovaný hotel – Hotel, cena 250,- za osobu na noc bez jídla, v hotelu je restaurace. Hala –ZS Okříšky Cena za pronájem haly je 240,- 200,- za hodinu plus 800,- jednorázově za půjčení mantinelů. Je naplánováno 8 tréninků, dva dvouhodinové každý den, předběžně od 10:00 do 12:00 a od 17:00 do 19:00, ale mám slíbenou flexibilitu v časech, zatím o halu v našem období neprojevil nikdo jiný zájem. Celková cena za halu bude tedy 4 640 4.000,-, zaplatit můžeme až na místě. Bližší info můžu podat někdy na tréninku, teď mě moc nenapadá co ještě napsat, snad jen že je tam možnost hrát tenis, kdo chce ať si vezme kolo, kousek je rybník, kopačák vezmu. Holky v Třebíči či o trošku dále v Jihlavě. Jo, poznámka pod čarou, je tam neuvěřitelně levná kořalka!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *