Turnaj 10.5. Děkanka

Poslední 2 zápasy, poslední 2 soupeři, poslední možné body…

Inseminátors vs. Las Plantas 3:4
Školeni vlastní neschopností aneb jak ztratit vyhraný zápas. Bohužel musím začít kritikou, neboť jsme vedli 3:0 a kolapsem ve druhé polovině zápasu jsme soupeři darovali 3 body do tabulky. Zápas začal skvěle, v první třetině padl jeden gól a to z hole Rypyho, který, jak jinak než nečekaně :-) , dorazil vlastní střelu do soupeřovy sítě. V druhé třetině skórovalo naše útočné duo Beny a Milánek a všechno vypadalo v nejlepším pořádku… Až do osudné sedmé minuty druhé třetiny. Bum, prásk – sníženo – 3:2. Ve třetí části jsme hráli celkem slušnou holomajznu. Milánek netrefil zcela prázdnou branku, ale i další naše šance (sic jich moc nebylo) končily na brankáři soupeře. Nutno říci, že rozhodčí soupeři neuznali 2 góly, ale nám to stejně k bodům nepomohlo. Právě po druhém neuznaném gólu jsme takticky velmi nevhodně vrátili soupeři míček přímo do střelecké pozice a ten se nemýlil. Kapitola sama o sobě je poslední minuta zápasu, kdy jsme si mohli vzít time out pro uklidnění. Bohužel jsme takticky opět selhali a zaslouženě jsme dostali 5 vteřin před koncem branku. Snad se poučíme do příští sezóny…
Úroven zápasu: *** (max je 5 *)
Hvězdy zápasu za Inseminátors: rozhodčí Trnkobranský (ano, je to ten, který nás má rád a soupeřům neuznává branky :-) )

Inseminátors vs. F.C. VORMS Praha B 7:4
Poslední střetnutí sezóny nás vybičovalo k celkem slušnému výkonu. Je taky možné, že tím motorem nebyla vidina možného 3. místa v tabulce, ale množství vypitého zlatavého moku na jarním slunci :-) . O první branku se zasloužil náš český „Paul Coffey“ alias Kosťa, který vyvezl balónek z vlastního obranného území a šikovně překonal vormsáckého gólmana. O druhý gól se již tradičně postaral Beny, nicméně třetina skončila 2:2. Ve druhé třetině se ihned po buly vydala dopředu dvojice Milánek – Beny a prvně jmenovaný s přehledem zakončil. Poté se po přihrávce Milánka zpoza branky prosadil Jirka Kopáč. Soupeř s námi stále držel krok, ale druhá třetina skončila o gól v náš prospěch 4:3. Poslední třetina posledního zápasu sezóny začala fantasticky – během prvních 30 sekund proměnili své šance chlapci z prvního útoku – Lukáš Hrabák a Beny. Na oba góly jim přihrával Milánek, který se tak stal se čtyřmi kanadskými body „pokutovým“ hříšníkem. Jako poslední střelec sezóny se představil Černoch a zápas tak skončil 7:4 pro INSEMINATORS!!!
Úroven zápasu: **** (max je 5 *)
Hvězdy zápasu za Inseminátors: Kosťa, Beny

Autor: Milánek

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je David Cajthaml. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.