Turnaj na Zličíně

Předposlední turnajový víkend nám nachystal soupeře tabulkově lehčího i těžšího. S trochou štěstí jsme oba zápasy vyhráli a tak se mohlo slavit 6 bodů do tabulky.

Inseminátors vs. SK Aktis Praha 2:1

Úvodní buly bylo rozehráno přesně ve 12:40 CEST. V první části zápasu se odehrával taktický souboj z obou stran, který nabídnul třetinu bez šancí a skóre 0:0. Poté začal být soupeř lepší… Se štěstím jsme se ale dostali do vedení, kdy z blízka přesně zakončoval výborně hrající Jirka Kopáč. V polovině druhé třetiny soupeř po náhodné akci vyrovnal. Střela z pravého rohu se otřela o botu bránícího hráče a Lašák už neměl šanci jakkoliv zareagovat. Naštěstí jsme zvedli hlavy a ještě do konce třetiny jsme opět šli do vedení zásluhou Lukáše Hrabáka. Ve třetí části hry jsme byli zaskočeni aktivním stylem hry soupeře (možná proto si říkají Aktis :). Převážně jsme se bránili a vyráželi do neúspěšně zakončených brejků. Po skrumáži před Lašákem jsme obdrželi branku, která byla posléze odvolána, protože jí předcházel faul na našeho hráče. Oddechli jsme si a dovedli jsme zápas do vítězného konce. Utkání nebylo hezké na pohled, nicméně body se počítají.

Úroven zápasu: ** (max je 5 *)
Hvězdy zápasu za Inseminátors: Martin Čmarada alias Lašák, Jirka Kopáč

Inseminátors vs. FBC Pragaves 7:4

Tým mladých a běhavých kluků – Pragaves – byl naším večerním protivníkem. Dle předpokladů to byl fyzicky náročný, ale hratelný soupeř. První třetinu jsme lehce sfoukli 3:0, když se o branky rozdělili Beny, Kosťa (po parádní sólo akci z vlastní poloviny hřiště!) a Milánek. Druhá třetina začala neuznaným gólem Rypyho (hra ve výskoku). Poté Milánek vsítil svoji druhou branku a posléze i třetí ve vlastním oslabení, kdy přesprintoval obránce a zakončil mezi nohy gólmana. Pragaves se v této třetině také zmohli na odpověď a to v podobě jedno gólu. Třetí třetinu jsme prohráli 2:3, nicméně na celkový výsledek to nemělo negativní dopad. Hned v úvodu se po čtvrté v zápase trefil Milánek a zakončil tak svůj nejúspěšnější zápas v této sezóně (4+1). Ke konci třetí části jsme obdrželi 3 laciné branky. Poslední slovo si ale vzali zpoza branky přihrávající Černoch a zakončující Beny. Konečně zápas, kde padaly góly! Hurá :)!

Úroven zápasu: **** (max je 5 *)
Hvězdy zápasu za Inseminátors: 1. útočná formace

Autor: Milánek

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je David Cajthaml. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.