1. turnaj

Na ČFBU mají problém s FISem, tudíž zatím ještě nedali výsledky na web. Napsal jsem jim ale maila a přeposlali mi výsledky co obdrželi od organizátorů, můžete je vidět níže, tabulku jsem podle nich také udělal.

Po prvním turnaji jsem na pěkném třetím místě! Přestože jsme začali první zápas proti Kolovratům opatrně, soupeř nás přitlačil, měl šance a také zaslouženě v polovině 1. třetiny skóroval. Pomalu jsem zápas začali vyrovnát, prvotní nervozita opadla a soupeři jsme se vyrovnali nejen herně, ale i výsledkově. Michal Benák ve 13.minutě 2. třetiny srovnal na konečných 1:1. Podle mě je remíza zasloužená, oni měli šance na výhru, my také, ale myslím si, že ani jeden soupeř si nemůže na výsledek stěžovat.

Druhý zápas jsme hráli proti oslabenému Sokolu Žižkov I.B (měl na soupisce jen 8 hráčů). Začali jsme výborně, ve 4. minutě jsme po gólech Milánka a Cajdy vedli o dvě branky, ale Sokolu se podařilo do konce třetiny srovnat na 2:2, naše hra byla tou dobou trochu rozháraná. Ve zbytku zápasu se ale projevila fyzická převaha našeho týmu, zlepšili jsme kombinaci a dotáhli jsme zápas do vítězného konce, výsledné skóre 7:3.

1. turnaj se povedl, máme na čem pracovat a můžeme být ještě lepší! Příští turnaj nás prověří především TJ Kyje.