6. turnaj: dvě jednoznačné výhry

Inseminátors vs. FBC Kralupy nad Vltavou  B     10:1

Soupeř dorazil s 15-ti minutovým zpožděním, takže jsme se stihli důkladně rozcvičit, rozběhat a rozstřílet…. (což protivník poznal na vlastní kůži 🙂 ).

Naprosto ideálně jsme začali – během prvních osmi minut jsme vedli už 5:0 a vše bylo připraveno na naší první historickou „desítku“. Soupeř se zmohl pouze na jednogólový odpor, čímž pokazil Lašákovi čistý štít. Ve druhé části už to nebyl takový gólostroj – pouhé tři branky z naší strany. Částečně to bylo ovlivněno i vyloučením Milánka, které nás vytrhlo z tlaku. Třetí část se odehrávala pod tlakem věty „dáme deset?“. V deváté minutě třetí třetiny dal devátou branku Beny a velké očekávání bylo na světě! Bohužel si slovo vzal novopečený obránce a zlý muž v jednom – Milánek – a takovým faulem/nefaulem nabídl soupeři přesilovku 2 minuty před koncem zápasu.  Naštěstí i my máme v týmu svého Jardu „Rypyho“ Jágra, který 24 sekund před závěrečnou sirénou napnul síť za gólmanem soupeře a ustanovil skóre na 10:1 pro INSEMINÁTORY! Jakým jiným skóre by měl končit zápas, který se hraje 10.1.2010 než skórem 10:1 J. Další zápas hrajeme 31.1. … že by 🙂 ?

Branky a asistence: 2x Kostelník (2x Cajthaml D.), 2x Benák (Kejdana), Cajthaml D. (Kopáč), Kejdana (Cajthaml F.), Štěpán (Černý), Hrabák, Černý (Trnka), Rýpar (Štěpán)

Rada pro další turnaj: tenhle zápas byl dobrej 🙂

Hvězdy z našich řad: všichni zúčastnění

Úroveň zápasu: **** (max je 5 *)

Inseminátors vs. Sokol Žižkov I. B           3:0

Plonková první a třetí část hry, ve druhé třetině tři branky. Takhle nějak se dá shrnout zápas, ve kterém jsme byli lepší a zaslouženě jsme vyhráli (i když už to nebyla taková sranda, jako v prvním zápase). Během prvních pěti minut druhé třetiny se postupně trefili: Cajda, Rypy a Jirka. Byl to takovej obyčejnej zápas, ze kterýho mi toho v paměti moc nezbylo :-). Za řeč stojí asi jen čisté konto Lašáka a jím zaplacená „pokuta“ :-).

Branky a asistence: Cajthaml D. (Cajthaml F.), Rýpar, Kopáč (Cajthaml F.)

Rada pro další turnaj: pilovat zakončení

Hvězdy z našich řad: Lašák, F. Cajthaml

Úroveň zápasu: *** (max je 5 *)