7., 8. a 9. turnaj

Bližší info k posledním turnajům níže v článku

Inseminátors vs. Fortel TJ Sokol Kobylisy 7:7

Branky a nahrávky:

 1. Kocourek (Kostelník)
 2. Vlastní
 3. Benák (Kostelník)
 4. Kostelník (Netolický)
 5. Trnka (Kostelník)
 6. Cajthaml D. (Trnka)
 7. Benák (Kejdana)

Inseminátors vs. Las Plantas 4:5

Branky a nahrávky:

 1. Cajthaml F. (Dupal)
 2. Benák (Štěpán)
 3. Trnka (Štěpán)
 4. Kostelník (Trnka)

Inseminátors vs. Florbal Praha 3:3

Branky a nahrávky:

 1. Trnka
 2. Kocourek (Trnka)
 3. Cajthaml D. (Benák)

Inseminátors vs. Fbk Neveklov 5:8

Tento zápas jsme nezačali moc dobře a záhy jsme prohrávali o dvě branky. S Netolem na centru se jako první prosadil útok č. 1, přesněji Milánek doklepnul do odkryté branky odražený míček po akci Lukyho – 1:2. Soupeř přidal další branku a třetina skončila 3:1.

Ve druhé jsme byli lepší a úspěšnější tým my. Dva důležité góly vstřelil Beny a jeden si (po akci Milánka) dokopnul do branky sám soupeř. Trefili jsme i pár tyček a neproměnili několik vyložených šancí. Druhou třetinu jsme odehráli výborně a na konci svítilo na ukazateli 4:3 pro Inseminátors.

Jenže… Ani Neveklov se sám neporazí. Lacině jsme soupeři darovali šance, které proměnil v rychlém sledu za sebou. Dokonce i jeden vlastní gól z hole Kosti přiblížil Neveklov k výhře. Při průběžném stavu 4:6 jsme zkusili vrhnout všechny síly do útoku a 3 minuty před koncem se nám podařilo snížit na rozdíl jedné branky, když Milánek bekhendem zakončil Filipovu skvostnou příhru – 5:6.

Pokus č. 1 s odvoláním gólmana nedopadl dobře – 5:7. A pokus č. 2 by se nejspíš vyjímal v silvestrovském programu. Konečný výsledek – 5:8.

 Inseminátors vs. FC Astra 3:4

Zápas začal pozitivní motivací ze strany Las Plantas, že když Astru porazíme, bude soudek 🙂 … Nepomohlo. I když jsme začali bez bázně a hany – Lukyho krásná a přesná střela z levého křídla zaplula přímo do šibenice – 1:0. Milánkova teč Lukyho pobídky – 2:0. Budíček Astry nastal až před koncem třetiny, kdy snížili na 2:1.

Druhá část byla bez velkých brankových příležitostí. Prosadil se pouze soupeř – 2:2. V poslední části se Astra „utrhla“ a vstřelila dvě rychlé branky, které převážily výhodu na jejich stranu. Zápas jsme nevzdali a bojovali až do konce. Minutu a půl před koncem se po výborné přihrávce Filipa prosadil Beny a snížil na rozdíl jedné branky. Závěrečná powerplay nám již k úspěchu nepomohla a tak tento zápas skončil těsnou prohrou 3:4.

Autor: Milánek

 

Příspěvek byl publikován v rubrice liga se štítky a jeho autorem je David Cajthaml. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u “7., 8. a 9. turnaj

 1. na výsledcích posledního turnaje je vidět dopad slabé účásti na zimním soustředění 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *